reklama
V prípade záujmu o akúkoľvek reklamu nás prosím kontaktujte ne adresa info (at) pincesobchod (dot) sk

Po MEJ sa v rebríčkoch mládeže udiali nepatrné zmeny

Tomáš Kopányi

Drobné zmeny sa udiali v rebríčkoch staršieho žiactva a dorastu po MEJ v Bratislave.

reklama
V prípade záujmu o akúkoľvek reklamu nás prosím kontaktujte ne adresa info (at) pincesobchod (dot) sk

Drobné zmeny sa udiali v rebríčkoch staršieho žiactva a dorastu po MEJ v Bratislave.

Medzi dorastencami si 3. resp. 4. pozíciu vymenili Adam Brat a Tomáš Kopányi, bronzový stupienok patrí na záver dorasteneckej kariéry odchovancovi Nových Zámkov.

Medzi dorastenkami sa na tretiu priečku vyhupla Miriam Kršiaková, aj tá však končí svoje mládežnícke časy.

O tretie miesto v rebríčku prišla aj Katarína Belopotočanová, ktorá na MEJ hrala v drese dorasteniek. Preskočila ju Nikoleta Puchovanová, hráčka ŠKST Ružomberok.

Slovenské rebríčky dorastu a staršieho žiactva po započítaní MEJ v Bratislave

Dorastenci

1. KALUŽNÝ Samuel TJ Ostrava KST (CZE)

2. ŠPÁNIK Tibor ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA

3. KOPÁNYI Tomáš TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY

4. BRAT Adam STK IVÁNKA PRI DUNAJI

5. KAŠŠAY Andrej ŠKST RUŽOMBEROK

Dorastenky

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. LABOŠOVÁ Ema ŠSTK JUNIOR ČAŇA

3. KRŠIAKOVÁ Miriam ŠKST TOPOĽČANY/STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY

4. PUCHOVANOVÁ Nikoleta ŠKST RUŽOMBEROK/ZVOLEN

5. BELOPOTOČANOVÁ Katarína MSTK TVRDOŠÍN/OŠK BREZA

Starší žiaci

1. PEKO Štefan ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. ORÁČ Daniel MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

3. ZELINKA Jakub STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

4. REHO René STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

5. BUČKO Patrik ŠKST BOŠANY

Staršie žiačky

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. LABOŠOVÁ Ema ŠSTK JUNIOR ČAŇA

3. PUCHOVANOVÁ Nikoleta ŠKST RUŽOMBEROK/DOPRASTAV ZVOLEN

4. BELOPOTOČANOVÁ Katarína MSTK TVRDOŠÍN/OŠK BREZA

5. GRIGELOVÁ Natália ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA

Po MEJ sa v rebríčkoch mládeže udiali nepatrné zmeny 2015-07-27 15:17:44
Návrat

Magazín o Stolnom Tenise

© www.pinces.sk 2008-2018

FULL PLNÁ VERZIA STRÁNKY