reklama
V prípade záujmu o akúkoľvek reklamu nás prosím kontaktujte ne adresa info (at) pincesobchod (dot) sk

Slovenské rebríčky mládeže k 1.1.2018

Tatiana Kukuľková

Slovenský stolnotenisový zväz zverejnil rebríčky mládeže k 1.1.2018. Pozrite si poradie hráčov na prvých piatich miestach v každej kategórií.

reklama
V prípade záujmu o akúkoľvek reklamu nás prosím kontaktujte ne adresa info (at) pincesobchod (dot) sk

Slovenský stolnotenisový zväz zverejnil rebríčky mládeže k 1.1.2018. Pozrite si poradie hráčov na prvých piatich miestach v každej kategórií.

Poradie na 1.-5. mieste

Muži do 21 rokov

1. KALUŽNÝ Samuel ELIZZA PRAHA/MSK MALACKY

2. PEKO Štefan SK VYDRANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA

3. ŠPÁNIK Tibor ŠKST BANÍK HAVÍŘOV/ŠK ŠOG NITRA

4. ZELINKA Jakub STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

5. ORÁČ Daniel MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

Ženy do 21 rokov

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. PUCHOVANOVÁ Nikoleta ŠKST RUŽOMBEROK

3. URÍKOVÁ Monika TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

4. HORVÁTHOVÁ Simona TSG KAISERSLAUTERN/STO VALALIKY

5. LABOŠOVÁ Ema STO VALALIKY

Juniori

1. PEKO Štefan SK VYDRANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. ZELINKA Jakub STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

3. ORÁČ Daniel MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

4. REHO René STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

5. CYPRICH Samuel MSK ČADCA

Juniorky

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. PUCHOVANOVÁ Nikoleta ŠKST RUŽOMBEROK

3. GRIGELOVÁ Natália ŠKST BANÍK HAVÍŘOV/ŠK ŠOG NITRA

4. LABOŠOVÁ Ema STO VALALIKY

5. DIVINSKÁ Natália ŠKST RUŽOMBEROK

Starší žiaci

1. DELINČÁK Filip ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA

2. KLAJBER Adam STO MOKRANCE/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

3. IVANČO Félix ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA

4. PACH Kamil STO VALALIKY

5. GOLDÍR Jakub ŠK PRIEVIDZA/ŠK ŠOG NITRA

Staršie žiačky

1. ILLÁŠOVÁ Adriana ŠKST TOPOĽČANY

2. LACENOVÁ Renáta ŠKST TOPOĽČANY

3. KARKUŠOVA Danijela ŠK ŠOG NITRA

4. ČINČUROVÁ Ema ŠKST TOPOĽČANY

5. KOVÁČOVÁ Alžbeta ŠKST RUŽOMBEROK

Mladší žiaci

1. GOLDÍR Jakub ŠK PRIEVIDZA/ŠK ŠOG NITRA

2. ŠUTIAK Samuel ŠKST TOPOĽČANY

3. KUBALA Nicolas OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA

4. FRANCE Roman TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY

5. UHERÍK Kristián ŠKST TOPOĽČANY

Mladšie žiačky

1. ČINČUROVÁ Ema ŠKST TOPOĽČANY

2. VINCZEOVÁ Laura MKST NOVÁ DUBNICA

3. ŠTULLEROVÁ Eliška STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY

4. WALLENFELSOVÁ Aneta TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

5. WILTSCHKOVÁ Dominika GALANTA/ŠKST TOPOĽČANY

Najmladší žiaci

1. ARPÁŠ Samuel ŠKST TOPOĽČANY

2. MITRÍK Jozef ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU

3. MADARAS ADAM KST RAKSIT

4. HOREČNÝ Jakub KST RAKSIT

5. LESŇÁK DOMINIK STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

Najmladšie žiačky

1. DAROVCOVÁ Nina ŠKST KARLOVA VES

2. BITÓOVÁ Michaela ŠKST MICHALOVCE/ŠSTK JUNIOR ČAŇA

3. NÉMETHOVÁ Nina STO VALALIKY

4. PUŠKÁROVÁ LUCIA STK DEVÍNSKA NOVÁ VES

5. KORF CAROLINA ŠKST SOLČANY 

Slovenské rebríčky mládeže k 1.1.2018 2018-01-01 19:43:00
Návrat

Magazín o Stolnom Tenise

© www.pinces.sk 2008-2018

FULL PLNÁ VERZIA STRÁNKY