V prípade záujmu o akúkoľvek reklamu nás prosím kontaktujte ne adresa info (at) pincesobchod (dot) sk

ETTU CUP: Hontianske Trsťany/Dudince neprekvapili, ďalej postupujú Rakúšania

V sobotu 27.1.2018 sa hrala odveta 4. fázy ETTU Cup-u.

Momentálne najsilnejší tím na Slovensku túžil zvrátiť nepriaznivý vývoj merania síl s SG Stockerau. Doma prehrali Hontianske Trsťany/Dudince 3:2 na zápasy, no sety mali aktívne v pomere 10:9.

V odvete tak potrebovali vyhrať výsledkom 3:0, 3:1 alebo 3:2, no zároveň mať dohromady lepšie sety.

Úvodný zápas priniesol obrovskú drámu. Hostia mohli ísť do psychickej výhody, no Illáš prehral s jednotkou Rakúšanov 12:10 v piatom sete.

Žiaľ, následne nevyzrel na obranu Pattantyusa Didukh a bolo 2:0 pre domácich.

Zápas zavŕšil duel Serdarogla s Bardoňom. Domáci hráč vyhral 3:2, piaty set 13:11 a poslal Stockerau do ďalšej fázy druhej najsilnejšej európskej súťaže.

SG Stockerau - Hontianske Trsťany/Dudince 3:0

Chen Weixing – Illáš 3:2

Pattantyus – Didukh 3:1

Serdaroglu – Bardoň 3:2

Prvý zápas 3:2, do ďalšej fázy postupuje SG Stockerau.

ETTU CUP: Hontianske Trsťany/Dudince neprekvapili, ďalej postupujú Rakúšania 2018-01-28 11:32:25